AlfaReader 3.1.0.0 » ExSite PREMIUM
AlfaReader 3.1.0.0
AlfaReader 3.1.0.0
AlfaReader 3.1.0.0 | 20.2 Mb

AlfaReader pozwala na odczyt PDF, EPUB i mobi formatów fb2, Formacie cbz, djvu, txt w formacie książki i czasopisma. Możesz wybrać między kilkoma e-wartość szablonów i stron, skala i rozmiar czcionki. Program automatycznie zapisuje zakładki, rozmiar okna i czytać szablon dla każdej książki


można łatwo znaleźć książkę w tabeli zawody i użyć myszy lub skrótów klawiszowych do przewracania stron.
Słuchanie książek audio
AlfaReader zapewnia prosty w obsłudze i funkcjonalny odtwarzacz audio do słuchania książek audio. Obsługuje najbardziej popularne formaty audio MB4 w mp3. To pozwala grać albo jeden plik, albo kilka książek, plików książek. Dzięki funkcji sortowania można umieścić pliki w odpowiedniej kolejności. Gracze automatycznie zapamiętuje, gdzie skończyliśmy słuchanie, a następnie rozpoczyna się czas, bawiąc się z zakładką.
Po dodaniu nowej książki w AlfaReader, pojawi się on na wirtualnej półce, która może pomóc ci zorganizować swoją małą bibliotekę. Jeśli chcesz zarządzać ogromny bibliotece cyfrowej, można ustawić naszą książkę oprogramowanie do zarządzania Alfa-kierownik e-książek. Integruje się z AlfaReader i zapewnia skomplikowany zestaw narzędzi.
książki z opds-katalogi
BZP (otwarte rozdzielnica edition) Format to Format dystrybucji publikacji elektronicznych, opartych na Atom i http. Katalogi publicznych BZP identyfikacji i zakupu książek elektronicznych. Istnieją setki opds katalogi w Internecie. AlfaReader zawiera wbudowany klient aplikacja, która pozwala łatwo dodawać książki z katalogów publicznych przybrane wyposażenie pokoju w bibliotece i książek elektronicznych.
AlfaReader działa na Windows 7/8/10 i wymaga .Zainstalowany NET Framework w wersji 4.5.
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 114  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler