Advanced CSV Converter 6.67 » ExSite PREMIUM
Advanced CSV Converter 6.67
Advanced CSV Converter 6.67
Advanced CSV Converter 6.67 | 5 Mb

Rozszerzony Format CSV Converter jest potężnym narzędziem do konwersji CSV w formacie DBF, Excel(w formacie xls,xlsx), TXT, HTML, programowanie, XML-danych SQL i rtf. Aby przekonwertować plik, program oferuje interfejs kreatora, który poprowadzi cię krok po kroku konwersji


za pomocą kreatora, można wybrać plik wejściowy, wybrać odpowiedni format i lokalizację. W razie potrzeby można zainstalować filtr konwersji na przykładzie i wybierz kolumny, które chcesz wykluczyć z procesu. Jak tylko konwersja uruchomieniu program pobiera dane z pliku CSV i porty go do listy pól danych, które następnie zapisywane są w określonych formatach. Konwersja-to dokładne i szybkie dzięki dobrze napisany algorytm
.Poniżej znajduje się przegląd funkcji, pojawi się po wybraniu dzwonek konwerter.
Konwersja CSV do 10 formatach. Rozszerzony Format CSV converter pozwala wyeksportować do pliku CSV-plik w formacie DBF (w Formacie dbase III i IV, wizualnie FoxPro), Excel plików:xls,xlsx-plik SQL, TXT i stałej szerokości tekst, HTML, programowanie, XML, rtf.
Zestaw filtrów z rozszerzonym formacie CSV converter. Program pozwala ustawić przykład konwersji filtra i zapytania, na przykład. To daje dużą elastyczność w ustalaniu parametrów pliku wyjściowego.
Konwersję z rozszerzonym formacie CSV converter. Oprócz pojedynczych plików, program pozwala przekonwertować więcej niż jeden plik na raz. Aby to zrobić, wybierz folder z plikami CSV w polu wprowadzania kreatora, ustawić opcje eksportu i rozpocząć konwersję.
Wsparcie dla wiersza poleceń. Można użyć graficzny interfejs użytkownika do konwersji plików CSV. Jednak CSV Converter pozwala także zaawansowanym użytkownikom dokonać konwersji z wiersza polecenia.
Przekonwertować plik CSV w 3 krokach. Konwersja plików CSV wymaga tylko kilku kroków. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać plik źródłowy, aby konwertować. Następnie wybierz format wyjściowy i folder docelowy. Trzecim krokiem jest zestaw opcji eksportu, takich jak filtrowanie, Typ separatorów i innych.
Zaoszczędzić na zakupie wielu aplikacji. Zwykle trzeba kupić kilka aplikacji, jeśli chcesz zrobić konwersję do różnych formatów. Z CSV converter, można dostać pojedyncze narzędzie do eksportu CSV w formatach.Rozszerzony Format CSV converter nie wymaga zewnętrznych sterowników, takich jak ODBC i bde.
Dla Windows 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 107  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler