JetBrains WebStorm v2017.3.5 (Win / Linux) » ExSite PREMIUM
JetBrains WebStorm v2017.3.5 (Win / Linux)
JetBrains WebStorm v2017.3.5 (Win / Linux)
JetBrains WebStorm v2017.3.5 (Win / Linux) | 184 MB / 233 MB

WebStorm przynosi inteligentne pomoc w programowaniu w javascript i skompilowany w javascript, języki, Node.js HTML i CSS. Aby użyć funkcji automatycznego uzupełniania kodu, zaawansowane funkcje nawigacyjne, w locie wykrywania błędów i refaktoring dla wszystkich tych języków


skorzystaj z możliwości współczesnych ekosystemów w javascript WebStorm ma ciebie pokryte! Zrobić inteligentne uzupełnianie kodu, na bieżąco wykrywania błędów, potężny nawigacja i refaktoryzacja do javascript, pisanie na klawiaturze, języków, stylów i najbardziej popularnych frameworków.
WebStorm zapewnia zaawansowane funkcje programowania, za pomocą kątowe, elastyczny, Vue.js i Meteor. Obsługa reaguje ojczysty, pomocą phonegap, cordova i jonowy do mobilnej tworzenia i rozwoju na stronie node.js serwer. Wszystko w jednym IDE!
Analiza zintegrowanego środowiska programistycznego projektu w celu zapewnienia najlepszych wyników uzupełnianie kodu dla wszystkich obsługiwanych języków. Setki wbudowanych testów informowanie o ewentualnych problemach prosto, gdy logujesz się i oferują lekkie wersje.
WebStorm pomoże ci bardziej efektywnie ominie kod i zaoszczędzić czas podczas pracy z dużymi projektami. Przejdź do metody, funkcji lub definicji zmiennej w jednym kliknięciem, lub wyszukaj korzystać z.
Debugowania na stronie klienta i Node.js aplikacji w IDE umieścić punkt przerwania w kodzie źródłowym, sprawdzić stos wywołań i zmienne, instalowanie i korzystanie z interaktywnej powłoki.
Używać линта, narzędzia do montażu, testowania biegaczy, rest-klienta i narzędzia, to wszystko jest ściśle zintegrowany z IDE. Ale w każdej chwili możesz skorzystać z terminala, jest on również dostępny w oknie narzędzi w środowisku ide.
Uruchamianie i debugowanie testów z karmą, mokka, Kątomierz, i żart w WebStorm. Od razu widać, sprawdzić stan bezpośrednio w edytorze lub w dogodnym drzewa menu, z którego można szybko przełączyć się na ciasto.
Użyj prosty pojedynczy interfejs do pracy z git i github, mercurial i innych SLE. Blokada zmian, analizy i rozwiązywania konfliktów z wizualnego narzędzia porównywania/scalania bezpośrednio w IDE.
WebStorm integruje się z popularnymi narzędziami wiersza polecenia do tworzenia stron www, zapewniając efektywny, racjonalny doświadczenie w rozwoju bez użycia wiersza poleceń.
Ciesz się prosty, ujednolicony interfejs do grunt, jednym haustem, lub УНКО zadania bezpośrednio z IDE. Wszystkie zadania są wyświetlane w specjalnym oknie narzędzi, więc po prostu kliknij dwukrotnie na nazwie zadania, aby go wykonać.
Oprócz setek prywatnych kontroli WebStorm, może pracować ESLint, AO, TSLint, Stylelint, jshint lub JSLint przeciwko twojego kodu i zaznaczyć wszystkie pytania na bieżąco, bezpośrednio w edytorze.
Start nowego projektu na ekranie powitalnym, wykorzystując szablony popularnych projektów, takich jak parking, ekspresowe lub strony-rozrusznik, alternator projektu poprzez integrację z Йомены.
WebStorm jest zbudowany na szczycie open source platformy IntelliJ jesteśmy w jetbrains się rozwija i doskonali od ponad 15 lat. Wyśmienite, ale bardzo konfigurowalny doświadczenie, które on oferuje, aby pasowały do rozwoju procesu roboczego.
WebStorm zapewnia jednolity interfejs do pracy z wieloma popularnymi systemami kontroli wersji, zapewniając spójny użytkownika doświadczenie w pracy z git i github, SVN, mercurial oraz perforce.
Jeśli korzystasz z VCS, czy nie, lokalna historia może być naprawdę oszczędza kod. W każdej chwili możesz sprawdzić historię konkretnego pliku lub katalogu, i wrócić do wcześniejszej wersji.
WebStorm jest bardzo konfigurowalny. Dostosować go pod swój styl kodowania, skrótów, czcionek i wizualnych tym, że narzędzie i edytor układu.

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 118  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler