SweetScape 010 Editor 9.0 » ExSite PREMIUM
SweetScape 010 Editor 9.0
SweetScape 010 Editor 9.0
SweetScape 010 Editor 9.0 (x86/x64) | 32.5 Mb

Edytor przez sweetscape 010-to profesjonalny edytor tekstu i edytora szesnastkowego pozwala szybko i łatwo edytować dowolny plik lub dysk na swoim komputerze. Łącząc w sobie łatwy w obsłudze interfejs, szeroki wachlarz narzędzi do edycji 010 jest cennym narzędziem dla każdego, kto pracuje z tekstowe lub pliki binarne


Jedna z najbardziej zaawansowanych funkcji edytora 010 jest możliwość rozebrać praktycznie dowolny plik binarny, przy użyciu binarnego szablon. Zamiast grzebać w ogromnym zakresie szesnastkowych bajtów, jak z tradycyjnych Hex Redaktorzy, Binarne Szablony plik, aby być zrozumianym. Szablony łatwo pisać i może być potrzebne, aby w pełni zrozumieć każdy format danych, takich jak BMP lub plików zip (szablony dla przeczytaniu tych plików są w komplecie z redaktorem 010).
Binarny szablon podobny do C i C++ struktury, ale właściwie pracować jako program. Za każdym razem, gdy zmienna jest zadeklarowana w szablonie, że zmienna jest mapowany z zestawem szesnastkowych bajtów w pliku. Dane w pliku, a następnie może być odczytany lub zapisany poprzez zmianę zmiennej. Dlatego, że szablon będzie działać jako program, jeśli,, Lub, a oświadczenia, a także funkcji lub wyrażenia złożone mogą być wykorzystane. Gdy szablon wykonywania określonych zmiennych mogą być edytowane za pomocą wyszukiwarki szablonu, jak pokazano na rysunku po lewej stronie. Nowe szablony mogą być dodawane w Edytorze 010, a nawet może być skonfigurowany do automatycznego uruchamiania podczas uruchamiania pliku.
Cechy gry:
wyświetlanie i edytowanie dowolnych plików binarnych na dysku twardym (nieograniczony rozmiar pliku), jak i pliki tekstowe, w tym pliki w formacie Unicode, C lub C++ kod źródłowy, itp.
Unikalna technologia opcji szablonów pozwala zrozumieć dowolny plik binarny w formacie.
Znaleźć i rozwiązać problemy z dysków twardych, dyskietek, klucze pamięci, pendrive, płyty cd, procesów, itp.
Analizować i edytować dane binarne za pomocą zaawansowanych narzędzi, w tym znaleźć, wymienić, znaleźć w plikach, par porównań, algorytmy sumę kontrolną/hash, histogramy, itp.
Potężny silnik skryptowy pozwala zautomatyzować wiele zadań (język jest bardzo podobny do C).
Import i eksport danych binarnych w różnych formatach.
Okna 10/8/7/perspektywa/XP/2000
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 13  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler