Alien Skin Blow Up 3.1.0.181 Revision 40109 » ExSite PREMIUM
Alien Skin Blow Up 3.1.0.181 Revision 40109
Alien Skin Blow Up 3.1.0.181 Revision 40109
Alien Skin Blow Up 3.1.0.181 Revision 40109 (x64) | 24.7 Mb

Gwałtowny wzrost cen na dowolny wymiar. Wysadzić przechowuje zdjęcia krystalicznie czystej podczas rozbudowy. Szczególnie w dużych odbitek powiesić na ścianie, różnica między wysadzić i Photoshop uderza. Wersja 3 sprawia, że obraz jest jeszcze bardziej przejrzysty bez komputera artefakty


Jakość obrazu
w wysadzić 3 znaleźliśmy sposób, aby krawędzie jeszcze ostrzejszy bez udziału kafelkowanie artefakty. Zdjęcia poniżej pokazują różnicę między wysadzić 3 i tradycyjny dwusześcienna photo Resizer służy Photoshop i innych edytorów graficznych.
Nowy! Prostota
Wysadzimy interfejsu pozornie prosta. Po prostu ustaw Rozmiar papieru w photoshopie i w razie potrzeby zainstaluj dziedzinie uprawy roślin. W 3 wersji zachowaliśmy wszystko jest fizyka jądrowa pod maską.
Nowy! Prędkość
wysadzić 3 działa szybciej na komputerach Macintosh i Windows
.Ogromne obrazy
można zmienić rozmiar do 300 000 pikseli z każdej strony, maksymalna photoshopie można przetwarzać. Oczywiście, Photoshop bym się zakrztusił obszar obrazu, który jest ogromny, ale jeśli robisz plakat, że Photoshop może sobie poradzić, więc można wysadzić!
W CMYK
Wysadzimy może przetwarzać obrazy w trybie CMYK jest stosowany w poligrafii i 16 bitów/kanał obrazy używane przez profesjonalnych fotografów.
Presety
Wysadzimy ma presety dla standardowych rozmiarów papieru, w tym papier fotograficzny i standardowe amerykańskie, europejskie i japońskie wymiary.
Wyjście ostrzyć
, po prostu wybierz rodzaj papieru i wysadzić ostrzy kwotę, aby zrekompensować dyfuzji atramentu.
- Dla systemu Windows: Windows 7 64-bit lub nowszy
- Procesor Intel Core 2 lub kompatybilnych
- monitor o rozdzielczości 1280x768 lub wyższa
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 34  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler